Sıcak tekerlekler 1:64 Mario Kart Die-Cast Mario standart Kart araç figürleri alaşım araba çocuk Boys araba modeli oyuncaklar GBG25.

Availability: In stock

US $14.69

Sıcak tekerlekler 1:64 Mario Kart Die-Cast Mario standart Kart araç figürleri alaşım araba çocuk Boys araba modeli oyuncaklar GBG25

Product DiscriptionÇizgi film ve oyun simgeleri de dahil olmak üzere favori eğlence özelliklerinden karakterleri temsil etmek için tasarlanmış bu 1:64 ölçekli araçta yeni maceralara hız
En sevdiğiniz karakterin bir Hot Wheels aracı olarak neye benzeyeceğini hiç merak ettiniz mi? Bu serin tekerlekler her yaştan çocukları en çok sevilen karakterlerden bazılarını getiriyor-araba formunda!

En sevdiğiniz karakterin bir Hot Wheels aracı olarak neye benzeyeceğini hiç merak ettiniz mi? Bu serin tekerlekler her yaştan çocukları en çok sevilen karakterlerden bazılarını getiriyor-araba formunda! Çizgi film ve oyun simgeleri de dahil olmak üzere favori eğlence özelliklerinden ikonik karakterleri temsil etmek üzere tasarlanmış 1:64 ölçekli araçlarda yeni maceralara hız verin. En sevdiğiniz karakterler zengin renklerde gelir ve güçleri ve kişilikleri kadar dinamik. Eğlenceye kadar yarışın veya favorilerinizi gururla gösterin. Her biri ayrı satılır, kullanılabilirliğe tabidir. Renkler ve süslemeler değişebilir.
243875711;

Related Product